Продавець ТОВ «ТТ» розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1927 відгуків
ТОВ "Турфан-Трейд"
+380 (67) 317-97-49
+380 (44) 462-09-15
+380 (50) 547-87-11

ГУМА ТЕПЛОМОРОЗОКИСЛОТОЩЕЛОЧЕСТОЙКАЯ

Техпластини призначені для виготовлення гумотехнічних виробів, що служать для ущільнення нерухомих з'єднань, запобігання тертя між металевими поверхнями, для сприйняття одиночних ударних навантажень, а також в якості прокладок, настилів і інших неуплотнительных виробів у різних кліматичних виконаннях.

За видами техпластини діляться на формові і неформові. Формові техпластини виготовляються методом вулканізації в прес-формах на спеціалізованих вулканізаційних пресах. Неформові техпластини виготовляються методом вулканізації в котлах, або на вулканізаторах безперервної дії. Згідно ГОСТ 7338-90 техпластини діляться на два типи: гумові і гумовотканинні пластини. Гумовотканинні пластини мають один або кілька тканинних шарів. При цьому кількість шарів визначається за погодженням споживача з виробником. На кожні 2 мм техпластини має припадати не більше одного тканинного шару. Виходячи зі ступеня твердості, розрізняють м'яку техпластину , середню і пластину підвищеної твердості.

Робочим середовищем техпластини є повітря приміщень, ємностей, судин, азот, інертні гази, при робочому тиску від 0,05 до 0,4 МПа або вода прісна, морська вода, промислова, стічна без органічних розчинників і мастильних речовин, розчини солей з концентрацією до межі насичення, кислоти і луги концентрацією не більш 20% при робочому тиску від 0,05 до 10,0 МПа.

Техпластины  предназначены для изготовления резинотехнических  изделий, служащих для уплотнения неподвижных соединений, предотвращения трения между металлическими поверхностями, для восприятия одиночных ударных нагрузок, а также в качестве прокладок, настилов и других неуплотнительных изделий в различных климатических исполнениях.

По видам техпластины  делятся на формовые и неформовые. Формовые техпластины  изготавливаются методом вулканизации в пресс-формах на специализированных вулканизационных прессах. Неформовые техпластины  изготавливаются методом вулканизации в котлах, либо на вулканизаторах непрерывного действия. Согласно ГОСТ 7338-90 техпластины  делятся на два типа: резиновые и резинотканевые пластины. Резинотканевые пластины  имеют один или несколько тканевых слоев. При этом количество слоев определяется по согласованию потребителя с изготовителем. На каждые 2 мм техпластины  должно приходиться не более одного тканевого слоя. Исходя из степени твердости, различают мягкую техпластину , среднюю  и пластину  повышенной твердости.

Рабочей средой техпластин  являются воздух помещений, емкостей, сосудов, азот, инертные газы, при рабочем давлении от 0,05 до 0,4 МПа или вода пресная, вода морская, промышленная, сточная без органических растворителей и смазочных веществ, растворы солей с концентрацией до предела насыщения, кислоты и щелочи концентрацией не более 20%  при рабочем давлении от 0,05 до 10,0 МПа.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner