Продавець ООО «Турфан-Трейд» розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
714 відгуків
ООО «Турфан-Трейд»
+380442277850
+380442277850
+380673179749
+380442277850
  • 1
  • 2
  • 3

Насоси гідравлічні

Насоси гідравлічні – є гидромашинами преобразовывающими механічну енергію двигуна в енергію рідини, що переміщується, при цьому підвищується тиск. 

Насос Н, є ексцентриковим поршневим насосом, використовуваним при нагнітанні мінерального чистого масла для гідравлічних систем верстатів, пресів, підйомників та інших механізмів, де необхідний високий тиск і нерегульована продуктивність.

Насос БГ, є насосним агрегатом, який використовується при нагнітанні під номінальним тиск 2,5 МПа. Дане тиск є постійним по величині і постійним по поточному напрямку, при кінематичної в'язкості починаючи від 17 і до 400мм2/с, температура при цьому масла починаючи від 10 до 55*С. Їх застосовують в гідравлічних системах, масляних системах які повинні бути оснащені фільтрами, які встановлюються на магістралі або напірної або зливний.

Насос НПлР є пластинчастим регульованим насосом для гідросистем металорізальних верстатів та інших машин. Насос НПлР надає змінювати подачу мінерального масла від певного значення до нуля, якщо в системі тиску досягається тиск рівний настроювання клапана (механічна настройка). У цих насосах передбачено зміну механічним шляхом робочого об'єму, для зниження розміру номінальної подачі. Випускаються насосні агрегати НПлР з характеристиками по тиску 6,3 МПа або 16МПа.

Насос З, застосовують для мастильних систем верстатів, пресів та інших механізмів, у яких потрібний тиск нижче 0,25 МПа і при цьому нерегульований за своєю величиною потік рідини (мінеральної олії) при номінальному тиску. Насос С12-5М, це насос з обертанням вала правим, а ось у насоса С12-4М обертання вала є за напрямом реверсивним.

Насос пластинчастий Р, може бути однопоточним або двухпоточным, при цьому за значенням і напрямком з постійним потоком масла. Його використовують для подачі в гідросистемах машин, мінерального масла, при номінальному тиску 6,3 МПа. Насоси Г12 виготовляють як з правим так і з лівим обертанням вала.

І інші!   Насосне обладнання: бачки,баки,гідр.обладнання,шланги,клапани, вентилі та ін.

Звертайтеся!

1 2