Продавець ТОВ «ТТ» розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1927 відгуків
ТОВ "Турфан-Трейд"
+380 (67) 317-97-49
+380 (44) 462-09-15
+380 (50) 547-87-11

Пожежне обладнання

Пожежне обладнання

Порошкові вогнегасники -

 найбільш універсальний і часто використовуваний тип вогнегасників. Це викликано тим, що з їх допомогою, можливо, тушкувати практично всі класи пожеж, у тому числі і загоряння електрообладнання до 1кВ, але обмежені за гасіння хімічних матеріалів, особливо лужних і лужноземельних металів або інших хімічних речовин, горіння яких може відбуватися без доступу кисню. Розрізняють кілька типів вогнегасники (розрізняють по класу порошків).

-Вогнегасники загального призначення, наповнені порошками класів наступних класів А, В, С, Е

-Вогнегасники обмеженого застосування наповнені порошками класів B, З, Тобто Порошки являють собою мінеральні солі сверхмелкой фракції з добавками які перешкоджають злежуванню та грудкуванню порошку. Основою порошків застосовуваних у вогнегасниках служать фосфорноаммонийные солі.

Пінні вогнегасники

Розрізняють два типи цих вогнегасників (за типом піноутворення):

-Хімічні -піна утворюється змішуванням водних розчинів кислот і лугів.

–Повітряно-механічні -піна утворюється з водних розчинів і піноутворювачів змішаних з потоком робочого газу(азот, вуглекислий газ).

Склад піни: -Хімічна 80% вуглекислого газу, 19,6% води, 0,4% піноутворювача.

–Повітряно-механічна: 90% робочого газу, 9,5%води і 0,5% піноутворювача.              

  Цей тип вогнегасників застосовують при гасінні загорянь майже всіх твердих речовини незначні за площею загоряння легкозаймистих рідин. Але є у цих вогнегасників недоліки - наприклад, недозволено гасити займання електроустановок і електромереж, оскільки піна є провідником електричного струму, також не можна застосовувати при гасінні лужних металів (натрій, калій) оскільки ці елементи вступають з водою в реакцію утворюють водень, який тільки підсилює горіння, не ефективні при гасінні спиртів. Також до істотних недоліків можна віднести і вузький температурний діапазон застосування (від 5 до 45°C) і високу корозійну активність заряду.

 

 

Вуглекислотні вогнегасники

За виконуваним завданням і обмеженням дуже схожі з порошковими. Як і у порошкових вогнегасників обмежень, щодо використання дуже мало, а саме гасіння пожеж електроустановок і електромереж понад 1кВ заборонено, і гасіння речовин, які підтримують горіння без доступу кисню, також не ефективні при глибокому тліючому горінні.

Сферою застосування цього типу вогнегасників є: приміщення побутового і господарського призначення, також можливе застосування в квартирах і приватних будинках.

   

 

 

До переваг цих вогнегасників, можна віднести те, що при гасінні не відбувається забруднення реагентом як у випадку з пінними вогнегасниками.

 

 

Гідранти пожежні

Існує два типи гідрантів:          

-Підземні, розміщуються в колодязях, закритих люком, або ж встановлюються на пожежну підставку і засипаються грунтом у разі якщо монтуються не в колодязі.

Наземні або ж гідрант колонка, служить як для пожежних, так і господарських потреб.

Найбільш поширені гідранти так званого московського типу з криничною установкою в залежності від глибини колодязя висота гідранта варіюється від 500мм до 3000мм з кроком 250мм.

Пожежний щит і його комплектація:

У стандартну комплектацію пожежного щита входять: 1) Брухт 2)пожежний Сокиру 3)Багор 4)Лопата совкова 5)Лопата штикова 6)Вогнегасник(можлива комплектація різними типами-порошковий, вуглекислотний, пінний) 7)Відро пожежне 8)Ящик для піску

Щит пожежний може продаватися як з повною комплектацією так і без або ж клієнт сам формує комплектацію.

Призначення пожежного щита Часто локалізація і гасіння пожежі залежить від власних сил, не вдаючись до допомоги пожежної бригади, але для цього необхідна оперативність і наявність у межах швидкої досяжності необхідного пожежного інвентарю. Для забезпечення до інвентарю швидкого доступу всі інструменти для гасіння пожежі необхідно зберігати в одному місці, для цих цілей і служить пожежний щит.

Типи пожежних щитів Існує два типи пожежних щитів-закриті і відкриті, забарвлюються в червоний колір.Важливо завжди стежити за комплектацією щита і працездатністю інструментів.

Рукав пожежний 

являє собою гнучкий трубопровід, переважно виготовляється з просоченої спеціальним складом брезенту або синтетичної тканини, на кінцях обладнаний з'єднувальними головками, розрахований на робочий тиск 1МПа

.    

Пожежні рукави для забезпечення водонепроникності, міцності і захисту від агресивних середовищ, часто мають гумове або полімерне покриття всередині і армування або ж полімерне покриття зовні. Для приєднання різного роду пожежним пристроїв і з'єднання між собою обладнані на кінцях металевими сполучними головками поворотного замикання. На даний момент використовуються в основному Богданова(алюмінієвими з двома діаметрально розташованими захопленнями) рідко, але застосовуються головки типу Шторц. Всі з'єднувальні головки мають по одній фасонної ущільнювальної прокладки для забезпечення герметичності з'єднання.

Пожежні рукави поділяються за типом на: 1)Всмоктувальні – застосовуються для відбору води, довжина часто 4м (диаметром75, 100, 125мм)

2)Напірно-всмоктувальні - застосовуються для відбору води, як правило, м'які, довжина 4м (диаметром75, 100, 125мм) 3)Напірні-гнучкі, застосовуються для транспортування води під тиском, довжина може варіюватися 15, 18,5, 20м (діаметром 25, 38, 51, 66, 77, 89, 150м)

Стволи пожежні

Основним призначенням пожежних стволів є створення спрямованої струменя вогнегасної речовини. Діляться на два типи: ручні та лафетні.

Ручні стволи

Тип ствола

 

 

 

Витрата води

 

л/с

Дальність струменя

 

м

Довжина ствола

 

мм

Маса

 

кг

РС-50

3,6

28

312

0,70

РС-50 П

3,6

30

312

0,28

РС-70

7,4

32

450

1,50

РС-50.01

3,6

28

190

0,27

РС-70.01

7,4

32

190

0,38

РСП-50А

2,7

30

350

1,45

РСП-70А

7,4

32

390

2,80

РСК-50А

2,7

30

360

1,90

СРК-50

2,7

30

390

1,80

СВП

-

28

-

1,27

РСКЗ-70А

7,4

32

430

3,00

СВПЕ-4

7,9

18

710

2,80

СВПЕ-8

16

20

842

4,00

Типи стволів без буквених позначень в кінці призначені для формування спрямованої струменя. РСП-50А, РСП-70А, РСП-70А -Призначені для постійного кріплення на пожежної рукавної лінії.Типи стволів РСК, РСП основна відмінність від РСП – функція перекриття води і можливість розпилення, під постійним кутом факела, РСКЗ-призначений для створення водяної завіси, оберігає людину від теплового потоку.

Пожежні лафетні стволи- також як і ручні призначені для створення спрямованої струменя вогнегасної речовини, встановлюються на пожежні машини або стаціонарно. На відміну від ручних володіють великою витратою води і дальність струменя, але відповідно габарити і маса теж значно більше ніж у ручних.

Пеносмесители ПС

Являє собою алюмінієвий ежектор. Призначення - отримання водного розчину піноутворювача, для подальшого утворення повітряно-механічної піни.

Пеносмесители серії ПС являють собою алюмінієвий ежектор - складається з сопла, дифузора, вакуум-камери, штуцера з зворотним клапаном і двох з'єднувальних головок Богданова або Шторц (рідко), до штуцера з допомогою накидної гайки під'єднують гумовий шланг, по якому подається піноутворювач, надходячи в робочу камеру і змішуючись з водою, утворюється піноутворюючий розчин. 

Експлуатація пеносмесителей:

Пеносмесителя підключаються в розрив рукавної лінії на відстані 40-60 метрів стовбура або піногенератора. При перевірці ствол відчувають гідравлічним тиском 1,5 МПа протягом хвилини. Також проводиться випробування дозування піноутворювача (можлива перевірка водою, щоб не використовувати піноутворювач). Нормою для ПС1 –підсмоктування води знаходиться в інтервалі від 0,3 до 0,36 л/с.

Насос шестерневий навісний НШН-600, призначення і склад:

Призначення-насос призначений для подачі води або водних розчинів пенообразоваиеля, може застосовуватися як в побутових потребах так і для гасіння пожеж. Монтаж насоса здійснюється на бампер автомобіля або трактора згідно ТУ-220-139-93, поставка насоса може здійснюватись як з приводом так і без.

Склад приводу насоса НШН-600: Вал; Косинка; Кронштейн; Ключі; Перехідні втулки.

Згідно з вимогами замовника насос може комплектуватися як напірними так і усмоктувальними рукавами, а також різного роду гайками і насадками. Поставка насоса здійснюється в дерев'яних ящиках, що забезпечує насос збереженням при транспортуванні.

Насос встановлюється на бампер автомобіля або трактора, в основному пожежна техніка, в основному встановлюють на таких автомобілях(ГАЗ-51, ГАЗ-53, ЗІЛ-130), насос приводиться в дію храповиком колінчастого вала двигуна.

Крім пожежних потреб насос може здійснювати подачу як прісної води(у складі води не повинно бути більше 0,5% твердих включень) і для пожежних потреб здійснювати подачу різноманітних водних розчинів на основі реагентів і різного роду пом'якшувачів утворюють піну.

Технічні характеристики:

Найменування

НШН-600

Продуктивність, об/хв л. хв не менше

600

Найбільша геометрична висота всмоктування, м

6,5

Внутрішній діаметр всмоктуючого патрубка, мм

74

Внутрішній діаметр напірного патрубка, мм

62

Робочий тиск МПа

0,45

Маса, кг

30

Габаритні розміри, мм

350*310*240

             

Є у наявності! Великий вибір! Звертайтеся!

 

Інші статті
 • Сувенірні номери на авто – універсальний декор для найрізноманітніших потреб
  Сувенірні номери на авто – універсальний декор для найрізноманітніших потреб
  Людям завжди було властиве прагнення виділитися з натовпу, здаватися цікавішими, незвичайнішими, оригінальнішими, ніж інші. Стосується це і світу автомобільної культури, де існує безліч способів персоналізації автомобіля. Один з найбільш популярних, веселих і доступних практично для кожного варіантів – це виготовлення сувенірних номерів на авто, чим професійно займається «Турфан-Трейд».
  Повна версія статті
 • Ритуальні таблички на ніжках: оптимальне тимчасове рішення
  Ритуальні таблички на ніжках: оптимальне тимчасове рішення
  Смерть близької людини це дуже важка утрата. Найменше, що ви можете зробити для неї, – увічнити пам'ять померлого, встановивши пам'ятник. Однак згідно з релігійними традиціями та практичними міркуваннями робити це потрібно лише через рік з моменту похорону, адже ґрунт на могилі має достатньо осісти та утрамбуватися. А до цього на місці поховання встановлюють меморіальну табличку, ідеальний варіант якої пропонує наша компанія.
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner