Паронітові прокладки
Паронітові прокладки ущільнюючий становить застосовується для герметизації фланцевих з'єднань у трубопроводах водопостачання, опалення, нафто-і газопроводах, системах подачі повітря , насиченого пара та інших трубопроводах промислового і домашнього призначення . Пароніт це листова тканина виготовлена через пресування гумової мішанини з додаванням азбестового волокна.
Основне призначення пароніту створення герметизуючих паронітових прокладок Одне з наиглавнейших якостей пароніту чимала термостійкість яка надає можливість використовувати його в движках внутрішнього згоряння. Наприклад при конкретному тиску 320мПа речовина досягає межі текучості. В результаті при необхідної товщини прокладки речовина наливає всі нещільності в з'єднанні і творить герметичне зчеплення Пароніт вільно ріжеться і рубається дозволяє створювати паронітові прокладки необхідної комплекції.
Використовуються як ущільнюючі речовина втрубопроводах переправляють ці препарати як пар втрубопроводах,переправляють ці препарати як пар, вода, повітря водні суміші солей сухі нейтральні і інертні гази спирти ,рідкуватий і газовидный аміак рідкісний повітря азот неважкі і млосні нафтопродукти Жар середовища в перерві від -50С до +450С. Уточнюються у фланцевих з'єднаннях трубопроводів, що транспортують наступні середовища: кислоти, луги, окислювачі, агресивні гази, органічні розчинники. Жар середовища від -50С до +250С. Прокладки вирубують з листочків пароніту , при цьому пароніт не повинен розпадатися і мельчиться.
При приготуванні прокладок діаметром більше 1500 мм дозволяється злиття пароніту в «ластівчин хвіст» або внапуск. При стикуванні внахлестку обріз виконується по похилій до склеюваних кінців. Для злипання вживають клей №88Н Склеєні частини тримають в протягом 2 ч. Під тиском 0 , 5 МПа при ( 20±5 ) 0С . Створення прокладки з пароніту - це розробка швидше промислового виготовлення, ніж власна практична робота , наприклад як сама речовина досить стислий і окремої шириною його платівок по всій видимості порізати лише на визначеному обладнанні. Паронітові прокладки використовуються крім того як електроізолюючі матеріалу , при виробництві електро інструментів і машин.
Паронитовое ущільнення має можливість бути виконано з особливих типів пароніту - кислотостійкої і електролізерних. Пароніт ПОН (загального призначення) непоганий в якості ущільнювача недвижных складових частин , що працюють у різних середовищах. Для гідності зазначеного технічного результату в пароните (і прокладки з нього), що містить деяку кількість шарів полімерного композиту, що включає підключає матрицю з вулканізат каучуку, в якій розташовані частинки або волокна заповнювачів , речовина, з якого виконані поверхневі ряди пароніту, містить чималий відсоток тертя ( по металу), ніж сировина решти шарів.
Для заслуги зазначеного технічного результату в пароните (і прокладці з нього), що містить кілька шарів полімерного композиту, що містить матрицю з вулканізат каучуку, в якій розміщені частинки і (або) волокна наповнювачів, матеріал, з якого виконані поверхневі шари пароніту, має більший коефіцієнт тертя (по металу), ніж матеріал інших шарів.
Стандартні і нестандартні, ВІД ВИРОБНИКА.
Діаметром від 50мм до 1500мм (ВЕЛИКОГО розміру)
Від 1 штуки, будь-ущільнювальна прокладка.
За 15 хвилин!
Набирайте нас, прямо зараз за телефоном (044) 227-78-50
тел. (067) 317-97-49 тел. (099) 124-30-61
- Сувенірні номери на авто – універсальний декор для найрізноманітніших потребЛюдям завжди було властиве прагнення виділитися з натовпу, здаватися цікавішими, незвичайнішими, оригінальнішими, ніж інші. Стосується це і світу автомобільної культури, де існує безліч способів персоналізації автомобіля. Один з найбільш популярних, веселих і доступних практично для кожного варіантів – це виготовлення сувенірних номерів на авто, чим професійно займається «Турфан-Трейд».Повна версія статті
- Ритуальні таблички на ніжках: оптимальне тимчасове рішенняСмерть близької людини це дуже важка утрата. Найменше, що ви можете зробити для неї, – увічнити пам'ять померлого, встановивши пам'ятник. Однак згідно з релігійними традиціями та практичними міркуваннями робити це потрібно лише через рік з моменту похорону, адже ґрунт на могилі має достатньо осісти та утрамбуватися. А до цього на місці поховання встановлюють меморіальну табличку, ідеальний варіант якої пропонує наша компанія.Повна версія статті